start > biurka regulowane > rodzaje biurek

Rodzaje biurek

- biurka dla dzieci
- biurka dla młodzieży lub do biura
- biurka wysokie
- rozwiązania niestandardowe

Charakterystyczna cecha wspólna wszystkich biurek regulowanych jest to możliwość dostosowania wysokości blatu do wzrostu użytkownika. W zależności od modelu możemy także ustawić kąta nachylenia blatu, dostosowując go do rodzaju wykonywanych zadaǹ. Każdy ma inne potrzeby oraz wzrost. Warto zawsze stosować takie rozwiązania, które w znaczącym stopniu zapobiegną wadzie postawy. Latwiej zapobiegać niz leczyć. Coraz więcej czasu spędzamy przy biurku, w każdym wieku. Świadome podejście do zagadnień związanych z zdrowiem naszych dzieci czy własnego. Ograniczenie w póżniejszym czasie problemów z kregosłupem, bólami mieśni, mikro urazów czy złej postawy i wady kregosłupa u najmłodszych. Najczęściej spotykane biurka w sprzedaży posiadają wysokość 72 - 75 cm. Jest to wysokość dla osoby dorosłej i to o wzroście powyżej 175 cm. Cecha różniaca poszczególne biurka to minimalna i maksymalna wysokość ich ustawienia.

Biurka dla dzieci

LWiki 1 w pokoju

Model LW-1 biurko regulowane dla dziecka

Biurka dla dzieci - biurka idealnie nadają się dla dzieci od 3 roku życia. Możliwość ustawienia biurka od 52 cm pozwala na tworzenie arcydzieł przez dzieci. Biurko posiada 20 ustawieǹ aż do wysokosci 83 cm. A wiec maksymalna wysokość jest już dla osoby dorosłej o wzroœcie 210 cm. W zależności od modelu jaki wybierzemy istnieje możliwość regulacji kata nachylenia blatu. Ta cecha jest szczególnie ważna w najmłodszym okresie zabaw czy nauki. Zalecane ustawienia blatu to:

5 stopni do rysowania,
10 stopni do pisania,
15 stopni do czytania.

W naszych biurka regulowanych zastosowane zostały jeszcze wartości pośrednie. A wiec mamy 6 ustawieǹ. Regulacja zastosowana jest obustronnie, dla zapewnienia pełnej stabilności blatu zwłaszcza w czasie zabaw dzieci.

biurko dla mlodziezy lub do biura

Model LW-29 biurko dla mlodzieży lub do biura

Biurka dla mlodziezy lub do biura

Biurka dla młodzieży lub do biur to te same rozwiązania. W każdym wieku musimy dbaæ o prawid³ową postawê podczas siedzenia przy biurku. Czêsto w młodzież jak i dorośli spędzają przy biurku ponad 9 godzin dziennie. Siedząc przy biurkach nie dostosowanym do wzrostu narażamy się na uszkodzenie krêgosłupa w czêści lędżwiowej czy karku. Urazy nadgarstka to te¿ częsta przyczyna nie odpowiedniej wysokości biurka. Ilość rodzajów biurek pozwala na wybór rozwiązania każdej grupie zawodowej. W biurach czêsto stosowanym rozwiązaniem oddzielającym stanowiska są panele stojące lub przykręcane do blatu stanowiące oddzielenie stanowisk lub będące dodatkowym miejscem do przypinania ważnych informacji. Więcej informacji o wysokościach regulacji biurek można zobaczyć w tabeli ustawieǹ.

Biurka wysokie

biurko wysokie do pracy

Biurko wysokie do biur i na konferencje

"Biurka wysokie" - coraz częściej wybierane rozwiązanie do biur, związane z dbałością o własne zdrowie. Zmieniąjac styl pracy z siedzącej na stojąca i odwrotnie, zmniejszamy możliwość wystąpienia bólów kregosłupa czy karku. Biurka wysokie posiadają regulowaną wysokość od 75 cm do 114 cm. Z możliwością zamontowania półki pod klawiaturę i półki pod urządzenia np: drukujące. Wymiary takich biurek są z reguły nie wielkie, jednak nie ma przeszkód by wykonać blat biurka o szerokości 160 cm. Szerokości jakie proponujemy do codziennej pracy to zakres 60 cm do 160 cm. Dodatkowo stosując kontener przy blatowy o wysokości 75 cm znacznie zwiększamy zakres stołu roboczego. Mniejsza wielkość blatu roboczego sprawia, ze jedna osoba jest w stanie zmienić ustawienie wysokości biurka.


Biurka wysokie są bardzo stabilne. Biurko posiada opatentowane rozwiązane które jest zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Kształ czy dodatki do biurka wysokiego możemy dopasoważ do każdego biznesu jaki prowadzimy. Zastosowanie biurek wysokich znajduje zastosowanie w hotelach, na konferencji, magazynie, w recepcji, do małego biura czy do open space ..

biurka wysokie niebieskie do pracy w magazynie

Biurko wysokie do pracy w magazynie z krótką blendą ograniczającą spadanie przedmiotów. Z klawiaturą lub bez, małe lub duże biurko

biurko do hotelu z szufladami

Biurko wysokie dla Klienta w bran¿y hotelowej. Zamykane szuflady z półką na drukarkę

biurko wysokie do pracy na stojąco

Biurko wysokie specjalne do magazynu zamykane z szybą, na drukarkę i kasę fiskalnąBiurka niestandardowe

Każdy model można zmieniać według własnych potrzeb. Dzięki cyfrowej produkcji możemy zaprojektować i wyprodukować, każde rozwiązanie jakie potrzebujemy w codziennym życiu.


Biurko o potrójnym ukladzie blatu

Biurko o potrójnym układzie blatu. Tylnia część blatu stała na której możemy postawić nadstawkę. Pierwsza otwierana do góry pełniąca role sekretarzyka. Miejsce pracy dla rodziców, z przestrzenią na pozostawienie sprzętu. Druga to szuflada z blatem podnoszonym dla dziecka. Biurko idealne dla osób, które posiadają małe pomieszczenia i szukają oszczedności miejsca w domu.

biurko dla mlodziezy

Biurko dla bliżniaków o długości 180 cm, z wyjmowanym po środku kontenerem.

duże biurko narożne typ L

Biurko typ L. o długości 160 cm na 140. Wymiary dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

duże biurko narożne

Biurko typ L. o długości 160 cm na 140. wersja prawa. Szuflady biurka otwierane na dotyk. 20 ustawieñ wysokoœci biurka i blat o regulowanym kącie uchylnym. Wymiary dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

biurko popasowane do przestrzeni Klienta

Specjalna konstrukcja 2 blatowego biurka dopasowana do przestrzeni Klienta. Biurko rosnące z sekretarzykiem zamiast szuflad.

biurko z sekretarzykiem

Specjalna konstrukcja 2 blatowego biurka dopasowana do przestrzeni Klienta. Biurko rosnące z sekretarzykiem zamiast szuflad.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl