start > kontenery > możliwości

Możliwości dla kontenerów

kontenery do biura modułowe

Stabilna i bezpieczna konstrukcja, nawet przy pełnym wysunięciu nogi !

Modułowa budowa kontenerów

Dodajemy nowe możliwości do naszych mebli

Z czasem nasze potrzeby się zmieniają. Nie trzeba zmieniać mebli aby zmienić jego budowę. Z pomocą przychodzi nasz nowy produkt - kontener modułowy. Wystarczy dodać odpowiedni moduł jaki potrzebujemy. Czy to będą szuflada czy szafka z drzwiami. Modułowa budowa pozwala także na nowy sposób aranżacji naszych mebli. Możemy łączyć kolory w dowolnej konfiguracji tworząc nowy wygląd naszych mebli. Można także wymieniać pojedyncze elementy jak fronty daje nam to zupełnie nowe możliwości i oszczędności.

Cichy domyk szuflad

Zawsze powoli i cicho domykamy szufladę

Częste używanie i energiczne zamykanie szuflad powoduje głośny odgłos zamykanych. Możemy temu zapobiec, montując mechanizmy spowalniające i amortyzujące siłę domyku. Efekt jest widoczny od razu. Każde zamykanie nie zależnie jak bardzo będziemy mocno zamykać zostanie stłumione. Drzwi czy szuflada zamyka się zawsze tak samo cicho. Ma to duże znaczenie przy częstych zabawach dzieci jak i w biurze przy zbyt częstym nie kontrolowanym zamykaniem w czasie pośpiechu. Nie zwracamy uwagi wtedy, że możemy przeszkadzać innym.

Otwieranie przez dotyk

Szafki czy szuflady bez klamek

Czasami dla wygody czy wyglądu nie chcemy montować klamek. Może to być tez podyktowane bezpieczeństwem. Aby ułatwić otwieranie drzwi czy szuflad, możemy zastosować specjalne mechanizmy wspomagające otwieranie. Delikatny nacisk na front powoduje wyzwolenie mechanizmu i odepchnięcie frontu. Zależności od zastosowanego mechanizmu drzwi mogą zostać odepchnięte lub tylko uchylone.

uchwyty do kontenerów

uchwyty: mat, satyna, chrom
gałki gumowane bezpieczne i przyjazne dla dzieci

Uchwyty czy gałki

Szeroki wybór dopasowany do Twojego stylu .

Możemy wybrać dowolny rodzaj uchwytów i gałek dostępny na rynku. Nie musimy się ograniczać tylko i wyłącznie do modeli proponowanych. Jeżeli mamy już w domu meble dobrze było by dopasować uchwyty do już istniejących mebli. Można także wymienić stare uchwyty i zamówić większą ilość nowych pasujących. Jeżeli projektujemy pokój od nowa, nadajmy mu odrobinę własnego stylu. Nic tak nie cieszy jak samodzielna aranżacja i efekt który nam się podoba.

zaokrąglenie blatu

Możliwość zaokrąglenia narożników

Możliwość zaokrąglenia narożników

Dla zwiększenia bezpieczeństwa w czasie zabawy.

Jak w biurkach regulowanych tak samo w kontenerach można wykonać zaokrąglenia narożników. Zaokrąglenie rogów zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w czasie zabawy najmłodszych użytkowników. Nadają także delikatny charakter całej konstrukcji kontenera.

szuflady biurka regulowanego

Szuflady głębokie mieszczą blok A3.

Głębokość szuflady ma znaczenie

Szuflada głębokie mieszczą blok A3.

Szuflada może być zbudowana z płyty meblowej, z metalboxów, z metalu, z tworzywa. Każde z tych rozwiązań jest u nas dostępne. Każde rozwiązanie jakie zastosujemy do budowy szuflady w kontenerze ma swoje zalety i wady. W pokojach dziecięcych najbardziej sprawdzą się szuflady z płyty i metalboxy. W biurach częściej stosujemy szuflady metalowe. Jednak nie ma reguły. Każdy wybiera takie rozwiązanie jakie potrzebuje. Ważne jest jak taki element jest zbudowany by zapewnić długotrwałe działanie

wzornik płyt meblowych

Tworzenie własnych aranżacji lub dopasowanie kontenera do już istniejących mebli

Dopasowanie kontenera do już istniejących mebli

Wybieramy z całej palety dostępnych na rynku płyt meblowych

Biurka wykonane z płyt o zwiększonej gęstości i wytrzymałości zgodnie z wymaganiami normy EN 14322. Posiadają atest higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1. Materiał taki charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałości mechaniczną. Nie będzie widać żadnych śladów użytkowania po latach. Więcej w zakładce "Kolory".


wzory kontenerków biurowych i dziecinnych

Możliwość tworzenia własnych indywidualnych rozwiązań.

Wiele dostępnych wzorów

Możliwość tworzenia własnych indywidualnych rozwiązań.

Samodzielnie możemy tworzyć własne kompozycje. Wybierać kolory poszczególnych komponentów i elementów konstrukcyjnych dla kontenera, tworząc własny zestaw z biurkiem. Zmiany mogą dotyczyć także wielkość i szerokość kontenera. Można także dostosować wysokość szuflad do własnych potrzeb. Gotowe rozwiązania dostępne są także w zakładce wzory kontenerów. .


grawerowanie na płycie

Tworzenie własnych aranżacji lub Dopasowanie biurka do już istniejących mebli

Grawerowanie napisów i wzorów

Meble ozdabiane dowolnym motywem

Dla zwiększenia atrakcyjności wyglądu naszego produktu możemy wygrawerować grafikę na frontach lub innej części mebli. Może być to rysunek lub imię przyszłego użytkownika. Możliwość grawerowania dowolnej grafiki pozwala nam na dostosowanie mebli do własnych upodobań. Stworzenie niepowtarzalnego wzoru, i charakteru mebli który należy tylko do nas.


wymiary kontenerka

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru kontenera

Dowolny wymiar kontenera

wysokość, szerokość, głębokość, szuflada

Kontenery w zależności od przeznaczenia i umiejscowienia mają różne wymiary. Wynik tych parametrów jest wyliczany na podstawie wysokości i głębokości zastosowanych szuflad. Układ wymiarowy wybrany przez nas jest optymalnym do użytkowaniu w życiu codziennym. Jeżeli jednak będziemy potrzebować kontenera do szczególnych celów lub z wynikających z ograniczeń dostępnej przestrzeni. Możemy zamówić kontener. zmieniając jego wymiary i kolor

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl