start > biurka regulowane > możliwości dla biurek

Możliwości dla biurek

Stabilna i bezpieczna regulacja nogi biurka

Stabilna i bezpieczna konstrukcja, nawet przy pelnym wysunieciu nogi !

Szeroki zakres regulacji wysokości

Biurko posiada 20 różnych ustawień wysokości biurka w zależności od wzrostu użytkownika.

Szeroki zakres regulacji pozwala na zastosowanie biurka dla każdego użytkownika w różnym przedziale wiekowym. Biurka są także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Każdy model jaki wybierzemy posiada 20 stopniowy zakres regulacji od minimalnej wynosi 52 cm. Wysokość taka pozwala na posadzenie 3 letniego dziecka przy biurku regulowanym "rosnacym" z zachowaniem prawidłowej postawy. Maksymalne wysuniecie biurka do wysokości 83 cm pozwala dorosłej osobie na naukę lub prace. Więcej informacji o wysokościach regulacji biurek można zobaczyć w tabeli ustawień.

Highslide JS

Biurko posiada 6 różnych ustawień w zależności od czynności wykonywanych.

Różny kąt nachylenia blatu biurka

Biurko posiada 6 różnych ustawień w zależności od wykonywanych czynności

Regulacja umieszczona z dwóch stron podnoszonego blatu dla zapewnienia stabilności blatu roboczego. Podwójne rozmieszczenie regulatorów, po obu stronach regulowanego blatu ma za zadanie zapewnić stabilność w czasie zabawy dzieci. Regulator można po ustawieniu zadanej wysokości, zabezpieczyć przed przypadkowym opuszczeniem lub zmiany ustawienia. Ustawienie blatu dostosowujemy do wykonywanej czynności i tak: lekkie nachylenie 5-7 stopni do rysowania, 7-10 stopni do pisania i 10 - 15 do czytania. Więcej informacji o kącie nachylenia blatu można zobaczyć: Kąt nachylenia blatu.

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

BEZPIECZENSTWO

Wytrzymałość i skuteczność rozwiazań

Proste rozwiązania, które skutkują ochronie naszego zdrowia w trakcie użytkowania biurka. Nie zawsze biurko jest użytkowane zgodnie z przeznaczeniem, zwłaszcza przez dzieci. Ze wzgledów bezpieczeństwa regulacja wysokości odbywa się przy zastosowaniu trzech płyt. Takie rozwiązanie zapewnia sztywność całej konstrukcji przy maksymalnym wysunięciu. Można stanąc na biurku i nie będzie efektu chybotania. Regulacja blatu jest obustronna. Zapewnia to stabilność blatu po ustawieniu go w 6 wybranych pozycjach. Blat pod naciskiem, nie zależnie z jakiej strony będziemy to robić, zachowuje swoje położenie bez zmian. Innym rodzajem ochrony jest blokada maksymalnego wychylenia blatu. Zabezpieczenia te zapobiegają podniesienie blatu więcej niż 10 cm od poziomego ustawienia. Następnym rozwiązaniem jest zablokowanie całkowicie blatu. Uniemożliwia to podniesienie blatu i uszkodzenie konstrukcji. To zabezpieczenie szczególnie przydaje się w trakcie zmiany regulacji wysokości biurka.

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

Dowolny wymiar biurka regulowanego

Dopasowanie rozmiaru do własnych potrzeb i potrzeb innych użytkowników

Nie stoi nic na przeszkodzie, aby produkt który sami produkujemy dostosować do potrzeb indywidualnych każdego Klienta. Nie zależnie czy pokój jest duży czy mały nie istnieje ograniczenie w naszej kreatywności. Zawsze możemy zamówić wymiary i kolor produktu, który Nam odpowiada. Zmiana wymiarów nie stanowi dla nas żadnych przeszkód. Wszelkie zmiany odbywają się automatycznie tym samym Klient ma znacznie wiekszę możliwości tworzenia własnych rozwiązań.

Zaokrąglenie biurka

Zaokrąglenie rogów biurka

Możliwość zaokrąglenia narożników

Dla zwiększenia bezpieczeństwa w czasie zabawy.

W modelach biurek regulowanych "plus" wystepują zaokrąglone narożniki. Zapewniają zwiększone bezpieczeństwo w czasie zabawy najmłodszych użytkowników. Biurko w najniższym położeniu idealnie nadaje się dla dzieci wieku przedszkolnym. Przedszkolaki wykorzystują biurko do poznawania świata, rysowania malowania i zabawy zachowując prawidłowa postawe. Zaokrąglenie można wykonać także na frontach. Często lekkie zaokrąglenie sprawia ze produkt nabiera łagodniejszej linii i na pewno staje się bezpieczniejszy.

Szuflada pelno wymiarowa mieszczaca blok A3

Szuflada pełno wymiarowa mieszcząca blok A3.

Pełno wymiarowe metalowe szuflady

Wielkość szuflady pozwala na umieszczenie całego bloku A3

Szuflady zbudowane są z metalowych boków tzw. metalboxów. Dodatkowo dno szuflady wykonane jest z płyty meblowej tej samej grubości i koloru co całe biurko. Nasza szuflada zyskuje tym samym dodatkowa stabilność, zapewniając długotrwałe bezawaryjne działanie. Dno szuflady nie zostanie wypchnięte przez nadmierne wypełnienie szuflady. Innym rozwiązaniem jakie możemy zaproponować to szuflady całkowicie z płyty meblowej. Dla zwiększenia jakości i wytrzymałości dno takich szufladach jest wsuwane (nie przybijane) po całym obwodzie.

Wzornik płyt meblowych do produkcji mebli

Tworzenie własnych aranżacji lub Dopasowanie biurka do już istniejących mebli

Dopasowanie biurka do już istniejących mebli

Wybieramy z całej palety dostępnych na rynku płyt meblowych

Biurka wykonane z płyt o zwiększonej gęstości i wytrzymałości zgodnie z wymaganiami normy EN 14322. Posiadają atest higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1. Materiał taki charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałości mechaniczna. Nie będzie widać żadnych śladów użytkowania po latach. Więcej w zakładce "Kolory".

Wzory biurek

Możliwość tworzenia własnych indywidualnych rozwiązań.

Wiele dostępnych wzorów

Klient tworzy własne indywidualne rozwiązania.

Samodzielnie możemy tworzyć własne kompozycje. Wybierać kolory poszczególnych komponentów i elementów konstrukcyjnych biurka. Zmiany mogą dotyczyć także wielkości i szerokości biurka. Możemy także skorzystać z już dostępnej palety wzorów biurek .


mediaport

Podpięcie mediaportów i osprzętu

Podpięcie mediaportów i osprzętu

Wszystko co potrzebne pod ręką.

Częste podpinanie wtyczek, zlączy sieciowych czy USB i HDMI możemy ułatwić sobie montując mediaporty. Mediaporty możemy w dowolny sposób konfigurować. Jeżeli istnieje potrzeba przepuszczenia kabli wystarczy zamontować przelotkę o dowolnym kształcie. Zwiększy to nasze możliwości podpinania klawiatury, komputera, monitora i innych urządzeń bez konieczności kłopotliwego przenoszenia kabli z każdej strony.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl