start > kontenery > rodzaje kontenerów

Rodzaje kontenerów

Kontenery możemy podzielić na kilka rodzajów. Ich nazewnictwo jest uzależnione od przeznaczenia i ich wysokości.

- kontenery modułowe
- kontenery małe
- kontenery dziecięce
- kontenery biurowe - niskie
- kontenery blatowe
- kontenery wysokie
Kontenery modułowe nasz pomysł na nowe aranżacje

Kontenery modułowe nasz pomysł na nowe aranżacje. - NOWOŚĆ

Kontenery modułowe - NOWOŚĆ

Kontenery modułowe jest to połączenie kontenera niskiego z kontenerem wysokim. Nasz pomysł na zapewnienie jeszcze większej swobody w aranżacji i dostosowania mebli do Naszych potrzeb. Zawsze dobre rozwiązania biorą się z potrzeby. Konstrukcja pozwala zamiennie stosować moduł z drzwiczkami czy moduł szufladowy. Można także zastosować moduł ubraniowy, a później zmienić go szafę z półkami. Ile pomysłów tyle rozwiązań. Zawsze możemy zmienić przeznaczenie produktu, zmienić jego kolor czy zamienić konfigurację kolorystyczną. Jeden produkt - wiele rozwiązań.


Kontener Mobilny Mały - KMM 1

Kontener Mobilny Mały - KMM 2

Kontenery małe mobilne KMM2

Kontenery małe są to kontenery o nie wielkiej wysokości. Posiadające od jednej do dwóch szuflad lub pojedynczą szafkę. Często kontenery małe mogą posłużyć jako szafki nocne, przystawiane do łóżka. Można także zastosować z biurkiem regulowanym ustawionym na najniższym ustawieniu 52 cm. Z racji nowych możliwości jakie oferujemy wraz z wzrostem naszej pociechy, będziemy mogli dodać dodatkowe moduły np: szuflad. Kontenery małe mogą także posłużyć jako siedziska nawet dla osoby dorosłej.


Porównanie kontenera dziecięcego i biurowego.

Porównanie kontenera dziecięcego i biurowego.

Kontenery dziecięce

Kontener o głębokości 50 cm i wysokości 54,5 cm. Kontener dziecięcy dostosowany jest już do głębokości biurek jakie oferujemy dla dzieci. Po wsunięciu kontenera dziecięcego pod biurko nie wystaje poza krawędź biurka. Budowa szuflady nie odbiega budową stosowaną w kontenerach biurowych, jest taka sama jak w kontenerze biurowym. zajmuje całą dostępną przestrzeń, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń.Porównanie szuflad kontenera dziecięcego i biurowego.

Porównanie szuflad kontenera dziecięcego i biurowego.

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe - niskie budowane są jak kontenerów dziecięcych z jedną różnicą że są lekko wyższe i głębsze. Wymiar standardowo sprzedawanych kontenerów biurowych to wysokość - 60 cm i głębokość- 59,4 cm. Wymiary podyktowane są raczej względami praktycznymi. Biurka do biur są znacznie większe. Tym samym kontener większy lepiej wygląda. Także gotowe systemy potrzebują większej przestrzeni do prawidłowego działania. Głębokość szuflad i ich wymiary takie same jak w kontenerze dziecięcym.


Kontener blatowy obok biurka regulowanego wysokiego.

Kontener blatowy obok biurka regulowanego wysokiego.

Kontenery blatowe

Kontenery blatowe - to kontenery stawiane obok biurka. Utarło się, że biurka w biurach mają od 73 do 75 cm. I takiej wysokości są budowane kontenery blatowe. Kontenery mogą mieć blat pogrubiony grubości 25 - 36 mm lub grubości płyty 18 mm. Coraz częściej ze względów ekonomicznych buduje się blaty w kontenerach o grubości 18 mm. Zwiększenie grubości nie ma znaczenia praktycznego a jedynie wizualne. Kontenery blatowe stanowią doskonałe przedłużenie miejsca roboczego.Kontener blatowy obok biurka regulowanego wysokiego.

Kontener blatowy obok biurka regulowanego wysokiego.

Kontenery wysokie

Kontenery wysokie - to kontenery stawiane obok biurka, i są od nich wyższe. W zależności od potrzeb jakie stawiane są tym kontenerom mogą posiadać dowolną budowę. Możemy dostosować je do urządzeń jak xero czy drukarki umieszczając dodatkowe szafki na papier. Mogą także stanowić konstrukcje użytkowe jako miejsce do przechowywania zastawy w czasie konferencji czy zebrania zarządu. W innym razem konstrukcja może składać się samych szuflad. Ilość rozwiązań jest nie ograniczona, i wymuszona tylko naszymi potrzebami.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl