start > biurka regulowane > akcesoria

Akcesoria do biurek regulowanych

mata na biurko

Mata na biurko

Mata na biurko

Ochroni przed zabrudzeniem, ułatwia sprzątanie

Często najmłodsi artyści używają różnych materiałów w swoich pracach. Od farb, kredek, flamastrów modeliny, plasteliny .... i innych przyborów, które w napływie artystycznej wizji nie zawsze znajdą się na kartce. Często sprzątanie po furii artystycznej może być kłopotliwe. Takie zdarzenia mogą też zdarzyć się w biurze jeżeli nasza praca wymaga częstego używania przyborów kreślarskich. Rozwiązaniem jest mata tworzywowa gruba na biurko. Uchronimy w ten sposób laminat biurka przed przebarwieniami i ułatwiamy sobie sprzątanie. Szmatka lekko nawilżona i po kłopocie z plamami na macie.

małe krzesło

Krzesło profilowane dla każdego

Krzesło - Krzesło obrotowe profilowane

Prawidłowa postawa - tylko z regulowanym biurkiem

Nawet najlepsze krzesło nie spełni swojego zadania jeżeli biurko nie będzie ustawione na odpowiedniej wysokości. Nie ma co się łudzić, że ustawienie krzesła wystarczy. Po prawidłowym ustawieniu wysokości obu produktów nasze ciało samoczynnie ułoży się prawidłowo. Inaczej nie będzie nam wygodnie. Krzesło profilowane jest dopasowane do wzrostu osoby siedzącej. Jego wysokość, głębokość jest tak dobrana by osoba siedząca o określonym wzroście nie odczuwała dyskomfortu. Do krzeseł możemy zamontować kółka tworzywowe (dywany), kółka gumowe (parkiet) lub stopki.

mata pod krzesło

Mata pod krzesło

Podkładka pod krzesło

Ochrona parkietu czy wykładziny

Częste użytkowanie i długotrwałe poruszanie się kółek w jednym miejscu może powodować uszkodzenie powierzchni. Nie są to uszkodzenia które wymagają napraw. Na wykładzinie można zaobserwować zmechacenie i przetarcia. Zaś na parkiecie zmatowienie lakieru lub lekkie wgłębienia jeżeli parkiet był wykonany z miękkiego drewna. Gruba podkładka ochroni powierzchnię na której stoi nasze krzesło. Dodatkowo chroni przed zabrudzeniami, które mogą pojawić się w czasie pracy przy biurku. Dodatkową cechą podkładki pod krzesło jest ułatwione przesuwanie się po powierzchni podczas częstego manewrowania przy biurku.

lampka na biurko

Oświetlenie dla dzieci i do biura

Oświetlenie ledowe

Tam gdzie nie możemy zastosować nadstawki oświetleniowej

Do dyspozycji mamy wiele rozwiązań i modeli. Modele różnią się funkcjami dodatkowymi jak i mocą. Jeżeli wybieramy oświetlenie na biurko starajmy się wybrać mocniejsze oświetlenie powyżej 5 W. Dodatkowe funkcje jak ściemniacz - dodaje nam funkcjonalności. Zbyt mocne światło możemy zawsze zredukować. Nie które lampki mają zamontowane kolorowe ledy, których zmieniamy płynnie barwę. Służą nam jako oświetlenie nastrojowe lub jako lampka nocna dla dzieci.

połka pod klawiaturę

Półka pod klawiaturę

Półka na klawiaturę

Wygoda w pisaniu i graniu

Coraz częściej komputer staje się nieodzownym wyposażeniem szkolnym pokojów dziecięcych. Biurach jest to wyposażenie już standardowe stanowiska pracy. Do wszystkich naszych modeli biurek możemy zamontować półę pod klawiaturę. Zamontowanie półki pod klawiaturę zwiększa komfort pracy przy biurku eliminując zbędne przedmioty na nim. Klawiatura nie przeszkadza w czasie wykonywania czynności i jest wsunięta pod blatem. Półka pod klawiaturę jest szeroka co pozwala na swobodną pracę także przy użyciu myszki.

deskorolka pod komputer

Deskorolki pod komputer.

Deskorolki pod komputer

Mobilna stacja w czasie porządków

Nie zależnie czy chcemy posprzątać czy mieś możliwość na szybką wymianę komponetów lub podpięcie kabli mobilna platforma sprawdzi się znakomicie. Zaletą taki rozwiązań jest także możliwość zmiany położenia podczas pracy. Zwłaszcza jeżeli przy biurku siedzą różne osoby a położenie stacji komputerowej będzie przeszkadzać. Deskoroli pod komputer sprawdzają się także w przypadku modernizacji stanowiska pracy. Mobilne przemieszczanie stacji roboczej ułatwi i usprawni tą operację.

mediaporty

Mediaporty - zasilanie, sieć, HDMI, USB, szeregowe ... pod ręką.

Przelotki i Mediaporty

Wszystkie złącza pod ręką

Przelotki najczęściej stosowany system przeprowadzania kabli do biurka. Wycięty otwór w blacie biurka, w którym umieszczamy tworzywowe lub aluminiowe wykończenie. Bardziej zaawansowany system to mediaporty. Można montować w biurkach z regulowanym blatem o głębokości powyżej 70 cm lub wszystkich modelach bez regulacji kąta nachylenia blatu. Występuje wiele odmian mediaportów, które możemy podzielić na grupy w zależności od budowy, sposobu wysuwania-obracania, od materiału z jakiego zostały wykonane i od możliwości ich modyfikacji w późniejszym etapie. Także ceny mediaportów są różne w zależności od kraju pochodzenia i jakości wykonania.

grawerowanie płyty meblowej

Fronty lub inne elementy z własnym wzorem

Grawerowanie napisów i wzorów

Meble ozdabiane dowolnym motywem

Dla zwiększenia atrakcyjności wyglądu naszego produktu możemy wygrawerować grafikę na frontach lub innej części mebli. Może być to rysunek lub imię przyszłego użytkownika. Możliwość grawerowania dowolnej grafiki pozwala nam na dostosowanie mebli do własnych upodobań. Stworzenie niepowtarzalnego wzoru, i charakteru mebli który należy tylko do nas.

panel przy biurku

Panel wysoki stojący z panelem do przypinania

Panele stojące & przypinane

Odrobina prywatnej przestrzeni

Panele mogą być stojące lub krótsze panele przypinany do blatu biurka. Funkcja paneli zależy od ich przeznaczenia. Panel może posłużyć nam jako tablica i dodatkowe miejsce do przypinania ważnych informacji. Panel może także służyć jako element ozdobny, zasłaniający np. kable wiszące z nadstawki oświetleniowej. Panel w końcu może być także idealnym rozwiązaniem i sposobem na odgrodzenie przestrzeni np. w pracy.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl