start > nadstawki i półki > możliwości

Możliwości dla nadstawek

nadstawka na biurko

Rozszerzenie przestrzeni użytkowej biurka

Nadstawka na biurku

Rozszerzenie przestrzeni użytkowej biurka

Ilość i różnorodność kredek - świecowe, pastele, twarde, flamastrów - grube, cienkopisy, farby ..... do tego książki, lampka i inne przedmioty stawiane na biurku. Często nawet duże biurko to za mało. Możemy w prosty sposób zwiększyć jego przestrzeń po przez postawienie na biurku nadstawki. Dodatkowa przestrzeń nad i nadal nie ograniczona pod. Nadstawki są dostosowane do wielkości dostępnych na rynku koszyczków materiałowych i kubeczków. Można na niej stawiać monitor komputera, który nie będzie przeszkadzał w codziennej pracy. Mały dodatek jakim jest nadstawka dodatkowo porządkują nam przestrzeń.

wiszące półki

Rozszerzenie przestrzeni użytkowej biurka

Nadstawka jako półka

Biurko z podnoszonym blatem z nadstawką

W przypadku biurek z regulowanym blatem rozwiązaniem jest ta nadstawka odwrócona o 180 stopni. Z tyłu nadstawki dodatkowo mocowane są ukryte mocowania regulowane. Pozwala to na ustawienie prawidłowo nadstawki, jeżeli nie równo wywiercimy otwory na uchwyty. Nadstawka nie przeszkadza przy podnoszeniu blatu. Dając nam komfort z dodatkową przestrzenią na ustawianie przedmiotów. Można także zaprojektować biurko 3 częściowe z stałą nie regulowaną przestrzenią na nadstawkę. Jednak wymaga to zamówienia biurka o głębokości => 70 cm.

nadstawka z oświetleniem

Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru biurka regulowanego

Oświetlenie w Nadstawkach

Dodatkowe światło przy biurku

Zawsze im jaśniej w obszarze pracy tym lepiej. Światło musi być odpowiednio dobrane co do kolorystyki (temperatury barwowej) jak i co do natężenia. Naturalne światło które emituje światło dzienne to ok 5000 Kelwinów. Nie jest zbyt żółte (ciepłe)) i nie jest zbyt niebieskie (zimne)). Jeżeli mamy taką możliwość zastosowania światła naturalnego - wybierzmy "naturalne" - jest to najlepszy kolor oświetlenia dla naszego wzroku. Takie oświetlenie montujemy w naszych nadstawkach na biurko. Drugą ważną informacją przy wyborze oświetlenia jest strumień światła. Czyli ile tego światła pada z wysokości jednego metra na metr kwadratowy. Wartość jaką się podaje to lumeny. Aby ten strumień był wystarczający musi być powyżej 1000 lumenów na metr. W naszym przypadku jest 1400 lm i jest to wartość dająca naprawdę dobry rezultat. Są to jedne najmocniejsze ledy dostępnych na rynku.
Sterowanie oświetleniem odbywa się przez wbudowany w szynę ściemniacz. Możemy dostosować natężenie oświetlenia do własnych predyspozycji. Zasilacz impulsowy odpowiedni do ledów. Stosowanie zwykłych zasilaczy transformatorowych grozi przepaleniem ledów. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązania. Ma nam to działać bez przerwy przez długi czas.

... takie meble regulowane - tylko w LWIKI.

Kontakt z Nami

Zawsze do dyspozycji o dowolnej porze.

Zawsze mozemy zaproponowac indywidualne rozwiazania.

  • Adres siedziby:
    LWiki Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 2a, 05-090 Raszyn Polska
  • NIP: 534 252 29 16
  • KRS: 0000 626 999
  • REGON: 364 921 815 00000
  • Telefon: 515 0 79 79 0
  • Email: info@lwiki.pl
  • strona firmowa: www.Lwiki.pl
  • strona produktowa: www.Lwiki.com.pl